Жителі села Погреби зібралися для обговорення болючих для них питань

17.11.16

16 листопада 2016 року відбулися загальні збори Погребської громади. У зібранні взяв участь голова районної ради Володимир Дзега.

У ході розгляду питань порядку денного заслухали звіт про роботу за 10 місяців Погребського сільського голови Сергія Приймака та генерального директора ЗК «Хорс» Юрія Литвина.

Сільський голова коротко зупинився на тих завданнях, які були першочерговими для виконкому, депутатів, проаналізував виконання плану соціально-економічного розвитку населеного пункту. Також Сергій Володимирович розповів про плани на наступний рік, зазначивши, що по мірі фінансових можливостей проводитимуться роботи з ремонту доріг і благоустрою села.

Найгарячішим питанням, яке обговорювалось останнім часом, було використання майнових паїв. Жителі села зібралися на сходку, щоб нарешті розібратися в чому суть цієї проблеми. За роз’ясненням генерального директора ЗК «Хорс» Юрія Литвина, майнові паї перебувають у власності їх зернової компанії.

Звертаючись до учасників зборів, голова районної ради Володимир Дзега сказав: «Сьогодні перед нами стоїть завдання забезпечення стабільності та покращення якості життя жителів району. Розвиток тваринницької галузі, підприємництва, ефективне використання земель, легалізація робочих місць, що діють на території  вашої сільської ради, – ось ті резерви, які мають забезпечувати надійний соціальний захист селян. Здійснити ці завдання ми зможемо тільки у тісній співпраці влади і громадян. Тож проявляйте активність і небайдужість». Також він закликав орендарів прислухатися до думки орендодавців.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація