Жителі села Кантакузівка провели свято вулиці Шевченка

12.11.13

У 2014 році Україна, Черкащина і світ відзначатимуть 200- річчя з дня народження великого українця, митця і пророка Тараса Григоровича Шевченка. Готуючись до цієї знаменної дати, 11 листопада в селі Кантакузівка проведено свято вулиці Шевченка.

У заході взяли участь близько ста жителів села, учні загальноосвітньої школи та учасники народного аматорського фольклорного колективу "Калинова родина"сільського Будинку культури. В цей день вулиця Шевченка вирізнялася з-поміж інших святковою атрибутикою. Портрети Кобзаря, вишиті рушники, виставка хліба, книжкова виставка творів та дитячих малюнків за творами Великого Кобзаря – все це зворушувало не тільки мешканців цієї вулиці, а й усіх жителів села та гостей свята. Пісня «Реве та стогне Дніпр широкий», яка прозвучала у виконанні «Калинової родини» та учнів школи, стала пісенною візитівкою свята.

Усіх односельчан зі святом сердечно привітав Кантакузівський сільський голова Юрій Твердохліб. «Наше село – наш дім, наше коріння і доля, а вулиця, де ми мешкаємо – осередок нашого життя, наша велика сім’я! Вулиця Шевченка – не центральна вулиця у Кантакузівці, проте красива- весною вона буяє яблуневим цвітом, літом пахне липою, восени дарує кольорове листя, а зимою – вбрана неначе наречена. Нині на вулиці знаходиться 34 двори та мешкає 53 жителі» - сказав у вітальному слові Юрій Григорович. Він побажав щастя, добробуту, злагоди та процвітання  рідному селу і його людям.

Під час святкового дійства організатори вшанували людей однієї з найпочесніших професій – хліборобів, які проживали та проживають на вулиці Шевченка. Зокрема, Миколу Микитовича Полапа, Олексія Миколайовича Максименка, Володимира Петровича Олабу, Григорія Володимировича Юхименка. Ця вулиця вивела у широкий світ заслуженого лікаря України Івана Григоровича Власенка. На вулиці проживав письменник Сергій Петрович Плачинда.

Згадали на святі і ветеранів, які пронесли крізь призму часу любов до Батьківщини, бажання  бачити її багатою та квітучою. Це жителі вулиці Шевченка - учасники бойових дій, інваліди Великої Вітчизняної війни та солдатські вдови.

Для присутніх звучали концертні номери у виконанні сільських аматорів сцени. По завершенню свята всі учасники посмакували святковим короваєм та випічкою, яку приготували мешканці вулиці Шевченка.

Захід дуже сподобався жителям Кантакузівки. Святкова програма покращила настрій та додала віри в те, що сільські вулиці, в тому числі і вулиця Шевченка, будуть і надалі успішно розвиватися та процвітати.

Фотозвіт

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація