Жителі Білоусівки вшанували пам'ять Великого Кобзаря

08.11.13

В рамках підготовки відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, 6 листопада в селі Білоусівка відбулося свято вулиці, що носить ім’я поета.

Святкове дійство проходило біля садиби Людмили Дмитрівни Бондар. Тут було розгорнуто виставку декоративно-прикладного мистецтва мешканців вулиці. Учасників свята радо зустрічав народний аматорський фольклорно-автентичний колектив «Родовід» Білоусівського сільського Будинку культури №1 .

Мешканців вулиці зі святом сердечно привітали сільський голова Сергій Левченко та депутат сільської ради Валентина Гладун. У своєму виступі Сергій Васильович сказав, що вулиця Шевченка не є центральною і знаходиться на окраїні села. Нині на ній проживає 113 мешканців. Жителі вулиці люди працьовиті і добрі, кожен з них трудився і продовжує трудитися на благо села та односельчан.

На святі прозвучали розповіді майже про всіх жителів вулиці. Добрими словами організатори згадали  найстарших та наймолодших мешканців, багатодітні родини, вмілих майстринь-вишивальниць, кращих господарів та господинь.

Захід пройшов у домашній, дружній атмосфері. В цей день жителі Білоусівки не тільки вшанували пам’ять Великого Кобзаря, але й добре відпочили.

Фотозвіт

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація