Землевпорядники Черкаської області опрацювали майже 11 тисяч заяв із ведення кадастру

01.03.19

Від початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Черкаської області розглянули 10748 звернень із питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК).

Структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області зокрема зареєстрували в Державному земельному кадастрі 4679 земельних ділянок. Найбільша кількість таких ділянок розташована в Черкаському (641) і Золотоніському (586) районах.

За цей час державні кадастрові реєстратори надали 3182 витяги із ДЗК про земельну ділянку. Найчастіше таку інформацію запитували й отримали в Черкаському (387 витягів) і Драбівському (303) районах.

Також спеціалісти Держгеокадастру Черкащини внесли 1699 відомостей  (зміни до них) про земельні ділянки та видали 497 відомістей із ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.

Прес-служба Головного управління

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація