Земельна реформа - надчутлива і потребує ретельного обговорення

25.07.17

Опрацювання моделі обігу земель в Україні - надчутливе питання, яке потребує ретельного обговорення й залучення широкого кола громадськості. Проте ключова мета реформи - відродження села та фермерства в Україні,  сказав в ефірі 5 каналу Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Ніхто не має права через коліно проводити цю реформу, має бути діалог, розуміння, і я сьогодні такий діалог веду, передусім, з фермерами", - сказав Глава Уряду.

Він ще раз підкреслив, що виступає категорично проти продажу землі іноземцям та продажу землі великим агрохолдингам.

"Я пропоную відродити українське фермерство, - сказав Володимир Гройсман і нагадав про рішення Уряду сформувати дієву програму підтримки фермерства і ще раз озвучив пропозицію до Парламенту направити наступного року на ці цілі не менше 1 млрд грн.

"Хочу, щоб фермер мав можливість виростити зерно, перемолоти його на муку, з муки зробити хліб і хліб продати. От моя кінцева мета, - зазначив Глава Уряду.- Буду також пропонувати у наступному бюджеті 1 млрд грн цільової підтримки. Далі - треба дати доступ фермерським господарствам до здешевлених кредитів. І четверте - дати можливість фермерам володіти землею. Якщо вони хочуть купувати цю землю, українець у українця матиме право купити до 200 га землі, крапка". 

За інформацією Департаменту інформації та комунікацій з громадкістю секретаріату  КМУ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація