Завершився ХXIV тур Чемпіонату району з футболу

30.10.17

28 жовтня завершився ХXIV тур Чемпіонату району з футболу сезону 2017 року, у якому взяли участь 14 команд.

Змагання проходили в два етапи: спершу команди у двох групах за територіальним принципом визначили по три лідери, які далі розіграли з першого по шосте місця. Решта команд розіграли з сьомого по дванадцяте місця у «втішних поєдинках».

Впевнену перемогу, втративши очки лише у двох поєдинках, здобула «Спарта» (с. Драбове-Барятинське). Команда упродовж всього сезону демонструвала змістовний атакуючий футбол і заслужено зайняла найвищу сходинку. Друге місце посів ФК Погреби, третіми фінішувала команда «Нива» (с. Ковалівка).

Кращим воротарем Чемпіонату визнано Євгена Зорю («Спарта»), кращим гравцем – Олександра Мину (ФК Погреби).

Голова районної ради Володимир Дзега нагородив чемпіонів і призерів медалями та вручив цінні нагороди.

Чемпіонат завершено, але в найближчу суботу на стадіоні «Колос» відбудуться матчі фінальної частини з міні-футболу. Запрошуємо всіх вболівальників підтримати свої команди.

Михайло Кубрушко- директора організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос»