Заступник голови райради Тетяна Богославець взяла участь у засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

25.05.20
Сьогодні, 25 травня 2020 року, заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Хрущ.
 
У ході засідання комісії було розглянуто питання “Про заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом СОVID-19", про що проінформував начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Драбівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Василь Охрімчук.
 
Рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій продовжено на території району дію карантину до 22 червня 2020 року. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" з 25 травня 2020 року послаблено протиепідемічні заходи на території району. Відновлено  регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах, які не виходять за межі території району, з урахуванням тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) .
 
Дано доручення відділу освіти райдержадміністрації розглянути можливість відновлення роботи дошкільних навчальних закладів із 01.06.2020 за умови забезпечення вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та проведення ПЛР-тестування працівників закладів  на коронавірусну хворобу COVID-19.
 
Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація