Заступник голови районної ради взяла участь у роботі засідання обласної протиракової комісії

29.03.17

 

28 березня 2017 року заступник голови районної ради Тетяна Богославець у складі делегації Драбівського району взяла участь у роботі відкритого виїзного засідання обласної протиракової комісії, яке відбулася в смт Чорнобаї.

На ньому підсумували стан надання онкологічної допомоги населенню області за 2016 рік. До участі у зібранні запросили, крім членів обласної протиракової комісії, голів територіальних протиракових комісій, головних лікарів та лікарів-онкологів закладів охорони здоров’я, керівників органів місцевого самоврядування.

Голови районних протиракових комісій проінформували про стан диспансеризації та якість проведення профілактичних оглядів працівників у регіонах. Розглянуто причини пізньої діагностики злоякісних новоутворень, що призводить до виявлення захворювання в занедбаному стані.

Прикрим є той факт, що найвищий показник онкозахворювання населення в області припадає на Драбівський, Чорнобаївський та Корсунь-Шевченківський райони.

Основними причинами негативних результатів лікування онкологічної патології головний онколог області назвав старіння населення, неякісне проведення ранньої діагностики раку і брак коштів, і у населення зокрема. За його словами, онкологія в області профінансована лише на 13%.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація