Заступник голови районної ради відвідала Софієнківські читання

13.09.17

12 вересня 2017 рокуу місті Каневі, за участю заступника голови районної ради Тетяни Богославець, пройшли традиційні Софієнківські читання – літературний захід, присвячений українському письменнику та члену національної спілки письменників України, родом з Черкащини, який довгий час жив у Каневі.

Захід розпочали з покладання квітів до могили Олексія Софієнка. Потім прихильники його творчості зібралися в Канівській спеціалізованій школі №6, де свого часу працював вчителем математики Олексій Андрійович.

За своє коротке життя, яке в 2011 році обірвала хвороба, талановитий чоловік написав чимало поетичних збірок, зокрема: «Материк світла», «Задзеркалля», «Голодне коріння», «Воскресіння», «Перехрестя» та багато інших.

У домашній атмосфері актового залу школи присутні згадали історію життя Олексія Софієнка, декламували улюблені вірші з його поетичної скарбниці.

 Захід відвідала делегація із Батьківщини поета – села Степанівка. Саме в Степанівці минулого року й були започатковані Софієнківські читання. Також порадували своїм візитом члени національної спілки письменників України. Вони ділилися своїм трактуванням творчості Софієнка та розповідали про особисті історії зустрічей з поетом та педагогом.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація