Заступник голови районної ради відвідала родини мобілізованих із Драбове-Барятинського

03.09.14

З метою вивчення проблемних питань, надання необхідної допомоги керівництво районної ради ініціювало відвідання родин мобілізованих військовозобов’язаних з Драбівського району. За результатами зустрічей вживаються необхідні заходи для вирішення соціальних проблем сімей та надається всебічна підтримка у розв’язанні інших аспектів їхнього життєзабезпечення.

Днями голова районної ради Володимир Дзега разом із заступником Тетяною Богославець зустрілися з родинами військовозобов’язаних із Великого Хутора.

Сьогодні, 3 вересня заступник голови районної ради Тетяна Богославець та Драбове-Барятинський сільський голова Віра Жадан поспілкувалися із рідними мобілізованих, які проживають на території села Драбове-Барятинське. У ході зустрічей керівники вивчили невирішені питання сімей, надали посильну допомогу, пов’язану з їхнім матеріальним забезпеченням та соціальним захистом. Не залишилися поза увагою і сім’ї переселенців із Сходу країни. Під час робочої поїздки було вирішено питання безкоштовного харчування у дитячому садочку та школі семи дітей  із родин переселенців.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація