Заступник голови районної ради привітала з 95-річчям Тетяну Яківну Трипуз

10.07.17

Сьогодні, 10 липня, 95-ий День народження відзначала жителька села Криштопівки, солдатська вдова Тетяна Яківна Трипуз. Жвава, з добрими молодечими очима, вона радо зустрічала гостей, які прийшли до її оселі, щоб привітати з іменинами.

Не оминула увагою поважну ювілярку районна влада – з найкращими словами поваги та щирими побажаннями до оселі Тетяни Яківни завітали заступник голови районної ради Тетяна Богославець, сільський голова Григорій Богославець, керівник місцевого сільськогосподарського підприємства Микола Рось, голова районної організації ветеранів Валентина Крокосенко, які вручили іменинниці квіти і подарунки.

Доля Тетяни Яківни мережана нитками любові до своєї неповторної родини: самотужки виростила добру дочку, є дорослі внуки та правнуки, має праправнуків...

Життя Тетяни Яківни було нелегким: у 20 років вона залишилася без чоловіка, але ніколи не втрачала сили духу. Багато років присвятила ювілярка роботі в місцевому колгоспі. Односельчани люблять, поважають і шанують  Тетяну Яківну. Пишаються нею і рідні. Кажуть, що вона дуже добра та порядна людина і є для них прикладом для наслідування. 

Найголовнішим своїм ворогом жінка вважає старість, тому у такому поважному віці щоденно порається на подвір’ї.

У свій День народження Тетяна Яківна побажала усім гостям міцного здоров’я та посмішок на обличчі. Саме це їй допомогло пережити життєві перипетії та лишитися молодою у душі. Обіцяла приймати гостей і в 100 років.

Тож ми ще раз вітаємо Вас, Тетяно Яківно, з ювілеєм! Здоров’я Вам міцного, родинного тепла і затишку, щедрої долі!

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація