Заступник голови районної ради привітала ветерана з ювілеєм

27.12.16

Проходять роки і виривають із шеренги ветеранів тих, хто боронив рідну землю на фронтах війни. Відходять у вічність солдати Перемоги, забираючи з собою спогади про ті роки лихоліття. Та є у цих ветеранських рядах герої, які намагаються зберегти пам'ять про подвиг наступним поколінням. 
Серед таких активістів - житель Драбове-Барятинського, інвалід війни, людина з великої літери – Феодосій Омелянович Мірошник, який 26 грудня  відзначив 95-річчя.

Окрім рідних та близьких прийшли привітати ювіляра заступник голови районної ради Тетяна Богославець, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, голова районної ветеранської організації Валентина Крокосенко.

Справжня повага та гордість переповнювали присутніх, бо перед ними людина, яка захистила Батьківщину від фашистської навали, яка виборювала мир для рідної країни, яка пройшла весь шлях Другої світової війни. 

Почавши бойовий шлях 28 червня 1941 року із Херсона з школи молодих авіаспеціалістів, Феодосій Омелянович у складі 11 гвардійського двічі Чевоноармійського Миколаївського винищувального авіаполку ВВСКЧФ пройшов усю війну. Він є єдиним жителем району, який брав участь у Параді Перемоги на Червоній Площі в Москві. Серед учасників параду значиться сержант Мірошник Феодосій Омелянович, груди якого прикрашали медалі «За оборону Кавказу», «За оборону Севастополя», «За бойові заслуги», «За победу над Германией».

Потім - участь у війні з Японією, де отримав медаль «За победу над Японией». І лише 3 листопада 1945 року він покидає Тихий океан.

Після війни Феодосій Омелянович закінчує Дніпропертовський фінансовий технікум і нерозривно пов’язує свою долю з Драбівщиною. Займаючи відповідальні посади, він завжди проявляв дисциплінованість, ввічливість, доброзичливість, вимогливість до себе і до колег.

Навіть після виходу на пенсію Феодосій Омелянович – активний член ветеранської організації, завжди усміхнений, оптимістичний.

- Прийміть від нас уклін, щирі слова шани та повагу Вашій мужності та самовідданій праці. Ми пишаємося Вами. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню. Щиро бажаємо міцного здоров’я, молодечого запалу, невичерпного оптимізму, злагоди та достатку, підтримки й уваги близьких людей. Дай Вам Бог на землі ще багато світлих днів і щасливих років, – сказала Тетяна Богославець.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація