Заступник голови районної ради привітала молодь району зі святом

03.07.17

30 червня 2017 року декілька сотень драбів’ян пересіли на двоколісний транспорт та проїхали центральними вулицями слища. У такий спосіб у Драбові пройшов районний велопробіг «Вишиваний шлях», присвячений Дню молоді.

Участь у велопробігу взяли як діти, так і пенсіонери, долучився до «Вишиваного шляху» і депутат Черкаської обласної ради Роман Буданцев.

 

  

 

Таким заходом хотіли згуртувати земляків та спонукати людей до здорового й активного способу життя.

Заступник голови районної ради Тетяна Богославець звернулася до всіх присутніх із вітальним словом та відзначила, що на таких заходах панує дух єдності, який підтримує людей, додає бадьорості і допомагає відпочити від щоденної праці.

«Та найголовніше у велопробізі не лише тренування м’язів, але й тренування людського духу, утвердження ідеї єднання. Єднаня навколо Держави Україна!» - сказала Тетяна Володимирівна.

Заступник голови районної ради привітала молодь району зі святом та за високий професіоналізм, активну життєву позицію і вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування вручила Подяки районної ради Надії Грицаченко – секретарю Великохутірської сільської ради, Людмилі Максименко – депутату Кантакузівської сільської ради, Зої Рибак – Рождественському сільському голові, Віталію Харченку – спеціалісту-землевпоряднику Драбове-Барятинської сільської ради.

Виконавчий апарат районної  ради

  

 

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація