Засідання колегії районної державної адміністрації

29.10.13

29 жовтня відбулось засідання колегії районної державної адміністрації. У роботі колегії взяв участь голова районної ради Володимир Бут.

Учасники засідання розглянули підсумки економічного, соціального та культурного  розвитку району за 9 місяців поточного року, реалізацію Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава". З даного питання присутніх поінформував начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Максим Матвійчук.

Про  виконання бюджету району за 9 місяців та завдання щодо його виконання у IV кварталі поточного року, стан дотримання соціальних пріоритетів при розподілі та використанні фінансових ресурсів органами місцевого самоврядування розповіла заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Марина Щавінська.

Завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації Олеся Ярош доповіла про стан виконання актів, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, рішень обласної та районної державних адміністрацій в органах виконавчої влади протягом 9 місяців 2013 року.

У ході роботи колегії обговорено також стан виконання заходів з проведення антиалкогольної кампанії в Драбівському районі на 2013 рік, затверджених головою райдержадміністрації від 30.05.2013 №20/01-52 та рішення колегії райдержадміністрації від 28.05.2013; підсумки оздоровлення та організації відпочинку дітей у 2013 році та хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Драбівському районі на 2012-2015 роки; розглянуто роботу закладів охорони здоров’я  району щодо покращення надання медичної допомоги населенню, виконання районних програм у галузі охорони здоров’я.

За результатами колегії прийнято розпорядження та дані відповідні доручення.

Цього ж дня голова районної ради взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація