Зайнятість сільського населення

06.11.18

Драбівський район – район аграрного сектору, який сьогодні перебуває у нелегких  умовах. Перспективи працевлаштування на селі вкрай низькі через обмежену кількість робочих місць не тільки у сфері аграрного виробництва, а й в інших сферах, розвиток яких потребує фінансових вкладень (торгівля, побутові послуги, інші сфери). Через це сільська молодь, оцінюючи можливості застосування свого людського капіталу, вбачає здебільшого перспективи працевлаштування в містах та за кордоном.

«Розв’язання питань зайнятості населення у сільській місцевості – один із пріоритетних напрямів вирішення проблем безробіття на ринку праці нашого регіону. Їх можливо вирішити лише поєднавши зусилля служби зайнятості, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та роботодавців», - говорить директор Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості В. Хабло.

Так, протягом січня – жовтня 2018 року Драбівською районною філією  працевлаштовано 345 жителів сільської місцевості, 124- проходили профнавчання шляхом підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення та шляхом стажування на робочому місці у роботодавців, 143 - взяли участь у громадських роботах, 118 - у інших роботах тимчасового характеру. Їм надано 805 профорієнтаційних послуг.

Зусилля служби зайнятості спрямовані на підвищення готовності безробітних до мобільної зміни робочого місця та видів зайнятості, забезпечення конкурентоспроможності громадян на ринку праці,  удосконалення якості обслуговування шукачів роботи, налагодження тісної співпраці з роботодавцями, органами  місцевої влади та іншими учасниками соціального діалогу щодо створення умов для гідної праці .

Л. Перепелиця - заступник начальника відділу надання соціальних послуг Драбівської  РФЧОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація