Загальні збори в Мойсівці пройшли в атмосфері плідного діалогу і дискусії

03.03.18

Вчора, 2 березня, жителі Мойсівки зібралисяна сходку села, яка проходила в приміщенні сільського клубу.

На загальні збори прибули депутати районної ради – Суддя Василь Іванович та Заїка Ганна Михайлівна, орендар земельних паїв під садом – директор ТОВ « ЮММІ-ФРУТС» Оксентюк Віталій, жителі села, депутати сільської ради.

Мойсівчани заслухали звіт сільського голови Світлани Щербини про виконання завдань соціально-культурного розвитку села, звіти депутатів районної ради про діяльність у минулому році, звіт орендарів про стан розрахунків за паї за 2017 рік та стан виконання соціальної угоди, затвердили ставку самооподаткування населення тощо.

Найбільше питань було до орендарів земельних паїв СТОВ «Придніпровський край» та, на жаль, представників компанії не було серед присутніх, тому вирішили звернутися із офіційним зверненням до дирекції СТОВ «Придніпровський край» із вимогою провести зустріч із пайовиками і відповісти на ряд хвилюючих і болючих питань.

Депутати районної ради детально прозвітували про свою роботу, роботу районної ради та надану особисту допомогу жителям села.

Звіт про роботу компанії «ЮММІ-ФРУТС» представив Оксентюк Віталій, який повідомив, що на даному етапі проводиться викорчовування старого саду, на ці роботи уже витрачені кошти у сумі понад 1,5 млн. грн. У 2019 році планується закладка грушевого саду за голландською технологією із димчатим поливом – єдиного по всій Україні. Оксентюк також повідомив, що у перспективі планує налагодити сортування та переробку вирощених фруктів.

Ставку податку  вирішили затвердити в розмірі 10 грн. з кожного дорослого жителя села.

Серед інших актуальних питань, які розглядалися на сходці, було питання накопичення сміття на території села, безпритульні і бродячі собаки, поточний ремонт сільських доріг, санітарний стан нежилих будівель тощо.

Присутні на сходці вирішили надіслати офіційні звернення підприємцям, які мають торгівельні заклади у селі, із проханням закупити по одному контейнеру для роздільного збирання відходів, розпочати в рамках експерименту введення механізму роздільного збирання відходів .

Загальні збори пройшли в атмосфері плідного діалогу і дискусії.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація