Загальні збори громадян Свічківської сільської ради

16.04.14

     Днями відбулися загальні збори жителів Свічківської територіальної громади, які провела сільський голова Ольга Стадник.

     У роботі зборів взяли участь генеральний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» Віктор Безсмертний, депутат районної ради, заступник директора ТОВ «Баришівська зернова компанія» Василь Грицько, депутат районної ради, директор Черкаського регіонального округу ТОВ «Баришівська зернова компанія» Анатолій Волошин, депутат районної ради, директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» відділок Свічківка Мирослава Грицько, директор ТОВ «Надір» Володимир Добробог, дільничний інспектор міліції Драбівського РВ УМВС України в Черкаській області, лейтенант міліції Сергій Берендя.

      Про діяльність сільської ради у 2013 році прозвітувала сільський голова Ольга Михайлівна Стадник. У виступі вона акцентувала увагу на виконанні соціально-економічного та культурного розвитку сіл Свічківка та Хомівщина, виконанні сільського бюджету, використанні бюджетних коштів та коштів, отриманих громадою по соціальному партнерству.

      Присутні також заслухали звіт директора ТОВ «Баришівська зернова компанія» відділок Свічківка Мирослави Миколаївни Грицько  про дотримання договірних зобов’язань щодо розрахунку за оренду паїв у 2013 році та участь у соціально-економічному розвитку територіальної громади.

      Про стан криміногенної ситуації та профілактику правопорушень на території сільської ради учасників зібрання поінформував  дільничний інспектор міліції Берендя Сергій Васильович.

      Жителів громади, особливо молодь, хвилювало невирішене питання розвитку фізкультури і спорту на території сільської ради та утримання футбольної команди «Сокіл». Усі керівники ТОВ «Баришівська зернова компанія» пообіцяли допомогти у вирішенні даного питання та виділити у 2014 році на фінансування місцевої футбольної команди 20 тис. грн.

      По закінченню зборів відбувся творчий звіт колективу художньої самодіяльності Свічківського сільського клубу.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація