За участю заступника голови районної ради відбулося засідання Центру допомоги учасникам АТО

27.12.17

Сьогодні, 27 грудня, заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у засіданні Центру допомоги учасникам АТО.

У ході роботи члени Центру заслухали інформацію директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталії Притули про роботу районного Центру допомоги учасникам антитерористичної операції у поточному році.

Потім начальник Драбівського відділу Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Микола Лимаренко проінформував про стан виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції. Співдоповідачами з даного питання були керівник ПП «Континент +» Тамара Крицька та представник ТОВ «Інститут проектування та землевпорядкування» Олег Телепа.

Головний лікар центральної районної лікарні Світлана Бойко і начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розказали про медичне і соціальне забезпечення учасників бойових дій на сході України.

На завершення учасники зібрання затвердили план роботи районного Центру допомоги учасникам антитерористичної операції на 2018 рік.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація