За участю заступника голови районної ради відбулося засідання Центру допомоги учасникам АТО

27.12.17

Сьогодні, 27 грудня, заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у засіданні Центру допомоги учасникам АТО.

У ході роботи члени Центру заслухали інформацію директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталії Притули про роботу районного Центру допомоги учасникам антитерористичної операції у поточному році.

Потім начальник Драбівського відділу Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Микола Лимаренко проінформував про стан виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції. Співдоповідачами з даного питання були керівник ПП «Континент +» Тамара Крицька та представник ТОВ «Інститут проектування та землевпорядкування» Олег Телепа.

Головний лікар центральної районної лікарні Світлана Бойко і начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розказали про медичне і соціальне забезпечення учасників бойових дій на сході України.

На завершення учасники зібрання затвердили план роботи районного Центру допомоги учасникам антитерористичної операції на 2018 рік.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація