За участю Володимира Дзеги відбулося засідання редакційної ради

16.04.19

Сьогодні, 16 квітня 2019 року, за участю голови районної ради Володимира Дзеги відбулося перше організаційне засідання редакційної ради з питань підготовки і видання збірки нарисів про історію Драбова і Драбівщини, які охоплюють хронологічний відрізок від періоду заснування селища до завершення Другої світової війни.

Провів зустріч автор збірки, журналіст, член Національної Спілки краєзнавців України Віктор Козоріз. Він сказав, що вже підготовлено 600 сторінок книги, проте для успішного завершення даного проекту необхідно підібрати документальні ілюстрації, підготувати вступне слово, іменний покажчик й історичну карту Драбова, зробити наукове редагування.

У ході роботи члени редакційної ради обговорили структуру книги, внесли конкретні пропозиції щодо вирішення проблемних питань, розподілили завдання для оперативного вирішення та визначили орієнтовну дату презентації нарисів.

Володимир Дзега наголосив, що видання даної збірки, приурочене 330-ій річниці від першої згадки про Драбів, має надзвичайно важливе значення у розвитку освітньої і культурної галузей району. Саме тому депутати районної ради підтримали цю ініціативу і виділили із районного бюджету на друк книг 50,0 тис. грн.

Драбівський селищний голова Василь Хмара запевнив у тому, що селищна рада також надасть відповідну матеріальну підтримку задля видання нарисів.

Наступну зустріч редакційної ради заплановано на травень 2019 року.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація