За участю Володимира Дзеги відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації

21.08.17

Cьогодні, 21 липня, за участю голови районної ради Володимира Дзеги відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації, у якому взяли участь сільські, селищні голови, керівники установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації, директори загальноосвітніх закладів та завідувачі дошкільних установ.

Зібрання пройшло у великій залі засідань Будинку рад.

Учасники колегії заслухали інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Тамари Рудченко про хід виконання плану заходів з реалізації в районі Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року та стан підготовки закладів освіти до нового навчального року. Участь у обговоренні даного питання взяв Василь Охрімчук - начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродмпоживслужби у Драбівському районі. 

Не менш важливим стало опрацювання питання розгляду роботи органів  опіки та піклування щодо виконання вимог чинного законодавства, спрямованого на захист прав дітей.

Опісля начальник відділу містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Дмитро Широкий доповів про хід виконання Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016 – 2018 роки.

У ході роботи розглянуто заходи щодо регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

За підсумками колегії районної державної адміністрації дані відповідні доручення.

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети "Драбівщина"

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація