За участю Володимира Дзеги відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

30.09.19

Сьогодні, 30 вересня 2019 року, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації.

У ході роботи колегія заслухала інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніни Симоненко та начальника Золотоніського управління Головного управління ДПС у Черкаській області Павла Ільченка про додержання мінімальних гарантій в оплаті праці і підвищення її рівня та заходи щодо легалізації «тіньової» зайнятості населення в районі.

Потім про заходи по створенню сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у районі розповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Хрущ.

Про роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення діяльності закладів культури, їх матеріально-технічного забезпечення проінформувала начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Орел.

На завершення роботи Степанівський сільський голова Василь Деркач доповів про роботу виконавчого комітету Степанівської сільської ради щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади.

З усіх розглянутих питань прийнято колегіальні рішення та дано відповідні доручення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація