За участю Володимира Дзеги відбулися загальні збори Білоусівської громади

22.02.19

Сьогодні, 22 лютого 2019 року, голова районної ради Володимир Дзега та депутат районної ради Володимир Гіптенко взяли участь у загальних зборах громади села Білоусівки.

Розпочалася робота зібрання з розгляду першого питання порядку денного - звіту сільського голови, в якому Сергій Левченко проінформував про виконання соціально-економічного розвитку Білоусівки за 2018 рік, про роботу виконавчого комітету та презентував цілі в досягненні покращення добробуту жителів села.

Зокрема, він сказав, що сільською радою особлива увага приділяється виконанню місцевого бюджету, здійсненню постійного контролю за дотриманням підприємствами та сільськогосподарськими товаровиробниками зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету, використанням земель державної власності та надходженням платежів за їх оренду, що дозволило досягти якісних змін у соціальній сфері, забезпечити утримання в належному санітарному стані території сільської ради та інфраструктури населеного пункту.

- План по доходах Білоусівської сільської ради загального фонду на 2018 рік затверджено в сумі 4424143 грн. Річний план доходів виконано на 102,5% по власних доходах та на 102,2% всього. Залучено коштів на суму 600 тис. грн., які використано на ремонт доріг та встановлення спортивного майданчика, - доповів очільник громади.

Жителі села активно долучилися до обговорення звіту та в процесі діалогу знаходили шляхи вирішення проблемних питань. Насамперед, білоусівчан турбує аварійний стан доріг, автобусне сполучення з районним центром, виплата орендної плати за земельні частки (паї), обслуговування у магазинах, нарахування субсидій, медичне обслуговування, створення ОТГ. Відчувалось, що більшість присутніх щиро вболівають за долю села в умовах реформи децентралізації.

Голова районної ради Володимир Дзега дав відповіді на питання, розказав про стан справ у районі, звернувши особливу увагу на  впровадженні реформ децентралізації та медицини.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація