За участю представників фіскальної служби розглянуто питання наповнення бюджетів

17.03.18

16 березня 2018 року голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у робочій нараді щодо виконання заходів наповнення бюджетів усіх рівнів на території району, яку провівперший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода.

У роботі зібрання взяли участь начальник Золотоніської ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області Павло Ільченко та начальник Драбівського відділення Золотоніської ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області Олександр Зубко.

У ході опрацювання питань порядку денного начальник Золотоніської ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області Павло Ільченко доповів про стан виконання заходів щодо наповнення бюджетів усіх рівнів на території району, про стан погашення податкового боргу та організацію виконання рекомендацій Головного управління ДФС у Черкаській області по роботі з одноосібниками.

Після обговорення доповіді учасники наради прийняли рішення: проаналізувати відсоток ставок за оренду земельних часток (паїв) та винести дане питання на розгляд наради з сільським головами.

Далі начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Близнюк проінформувала про стан зведеного бюджету району за січень -лютий поточного року та заходи щодо наповнення місцевих бюджетів на території району.

Потім роботу продовжила начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна Симоненко, яка доповіла про погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району та заходи щодо дотримання норм чинного законодавства щодо мінімального розміру заробітної плати.

На завершення начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Хрущ розказав про підготовку та організацію проведення у 2018 році операції «Урожай в районі».

Підсумовуючи роботу, головуючий наголосив на постійному контролі щодо виконання бюджетів усіх рівнів та сплати податків, а також надав відповідні доручення.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація