За участю керівників районної ради проведено засідання колегії райдержадміністрації

18.12.17

Сьогодні, 18 грудня, голова районної ради Володимир Дзега та заступник голови – Тетяна Богославець взяли участь у засіданні колегії районної державної адміністрації.

У ході роботи колегія заслухала інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Близнюк про проект бюджету району на 2018 рік. В обговоренні даного питання взяли участь Олександр Балагурчик - головний лікар комунального закладу «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги», Світлана Бойко - головний лікар Драбівської центральної районної лікарні, Світлана Орел - начальник відділу культури районної державної адміністрації, Тамара Рудченко - начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

Про стан виконання Програми зайнятості населення в Драбівському районі на період до 2017 року та проект відповідної програми до 2020 року доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Ніна Симоненко.

Потім начальник відділу освіти районної державної адміністрації Тамара Рудченко розказала про хід виконання районної цільової програми «Інноваційні навчальні заклади Драбівщини» на період до 2020 року.

На завершення роботи члени колегії заслухали звіт заступника районного військового комісара - Ігоря Леоненка про роботу виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади у галузі мобілізаційної, оборонної та військово-облікової роботи та підсумки проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу. До обговорення вказаного питання долучилися завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації Юрій Твердохліб та окремі очільники територіальних громад.

У порядку контролю розглянули питання стану автобусного перевезення жителів району.

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація