За участю голови районної ради підсумовано роботу управління праці та соціального захисту населення

16.03.16

15 березня 2016 року голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у розширеній нараді «Підведення  підсумків роботи управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, підпорядкованих установ у 2015 році та пріоритетні завдання на 2016 рік».

Із доповіддю про проведену роботу виступила начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна Симоненко. Вона сказала, що для соціальної сфери району 2015 рік минув у напруженій, послідовній роботі, спрямованій на реалізацію завдань на покращення рівня життя населення, зменшення масштабів бідності та усунення її найгостріших проявів, підвищення зайнятості населення, зменшення заборгованості із виплати заробітної плати, підтримку соціально-вразливих верств населення. Проте і в поточному році перед працівниками соціального захисту населення основним завданням є виконання  ряду не менш важливих питань.

Голова районної ради, звертаючись до учасників зібрання, відзначив, що управління праці та соціального захисту населення багато зробило для підтримки жителів району: субсидію отримали понад 11 тисяч сімей на загальну суму 54533,4 тис. грн., право на різні види державної соціальної допомоги реалізувало 2312 сімей на суму 31849,1 тис. грн., 13068 особам пільгової категорії надаються пільги згідно чинного законодавства, 654,6 тис. грн. виплачено для забезпечення компенсацій постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, оздоровлено у санаторно-курортних закладах 42 інваліди та ветерани війни, 11 учасників АТО. За рахунок коштів районного бюджету в рамках районної комплексної програми «Турбота» надано матеріальну допомогу 197 членам сімей учасників АТО на загальну суму 120,5 тис. грн.

               

«Соціальна політика нормальний і легітимний спосіб пом’якшення соціальної нерівності. Проте потрібно завжди пам’ятати, що люди, які звертаються до вас, - це особливі категорії. Тому в роботі необхідно не відмовлятися від інноваційних форм соціального обслуговування, враховувати комунікативний фактор, проводити інформаційно – роз’яснювальну роботу, співпрацювати (в межах повноважень) із церквою та громадськими організаціями», - наголосив Володимир Дзега.

               

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація