За підсумками фінальних змагань визначено кращу збірну Черкащини серед депутатів місцевих рад

27.05.19

У Городищі проведено фінальні змагання серед депутатів місцевих рад. Кращі із них увійдуть до збірної, яка захищатиме честь області на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад 2019 року, що відбудеться на початку червня в м. Чорноморськ.

Вкотре Городищина підтверджує, що поступово стає центром проведення найрізноманітніших обласних спортивних змагань, гостинно надаючи для цього споруди і об’єкти спортивно-оздоровчого комплексу «Колос», спортзали коледжу і школи, що розташовані поряд. Ось і нинішніми вихідними приймала команди, сформовані з числа депутатів місцевих рад з 12 районів, які пройшли випробування і здобули таке право через зональні ігри.

Таким чином, у фіналі зібрались найкращі спортсмени з числа народних обранців різних рівнів, щоб визначити найсильніших з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів серед депутатів та обрати найдостойніших до збірної команди області, яка буде захищати честь Черкащини на Всеукраїнській спартакіаді.

Після традиційних шикувань, вітань учасників керівництвом району та організаторами, змагання оголосили відкритими.

За давньою українською традицією гостинні господарі вручили командам гостей коровай – вирощений і виплеканий на благодатній Городищенській землі.

Голова обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Юрій Мрачковський оголосив програму та порядок проведення змагань, представив суддівську бригаду.

Опісля під звуки спортивного маршу команди розійшлися до локацій, де розгорнулися справжні спортивні баталії.

Особливо прискіплива увага приділялася минулорічним переможцям та нинішнім фаворитам. Справжнє суперництво панувало в усіх видах, але зазвичай, найбільше емоцій та гарячих пристрастей вирувало у двобоях команд з волейболу і міні-футболу. Боротьба, як кажуть, тривала за кожне ігрове очко, за кожний м’яч. Іноді не вистачало сил, але прагнення отримати перемогу ставило в стрій навіть безсилого. І тоді гра набувала нових відтінків, а відтак і захоплень у глядачів і вболівальників.

Саме це є окрасою спартакіади. Саме задля цього уже вдев’яте з’їжджаються депутати на це спортивне свято.

Підбивши підсумки змагань, організатори провели церемонію нагородження переможців та призерів. Спочатку дипломи і медалі отримали призери в індивідуальних видах спорту, а потім кубки, грамоти і медалі було вручено командам.

Перше місце вибороли уманські депутати. Тільки перемігши у нелегкому протистоянні волейбольну команду Маньківшини, вони змогли набрати найбільшу кількість балів і  випередити команду Лисянського району, яка посіла другу сходинку. Третє місце дісталося чорнобаївцям.

До церемонії нагородження запросили голову облдержадміністрації, депутата обласної ради Олександра Вельбівця, який особисто брав участь у спартакіаді, виступаючи в команді депутатів обласної ради з міні-футболу.

Таблицю з підсумками змагань буде подано пізніше.

  

  

За інформацією виконавчого апарату обласної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація