З успіхом відбувся заключний концерт-огляд “Таланти твої, Драбівщино”

10.04.17

8 квітня 2017 року у районному Центрі культури і дозвілля відбувся заключний акорд районного конкурсу-огляду «Таланти твої, Драбівщино», присвяченого 100-річчю подій Української революції 1917-1921 років.

Концерт тривав майже п’ять годин. У ньому взяли участь кращі колективи художньої самодіяльності району, учні Драбівської дитячої школи мистецтв та Будинку дитячої творчості.

Перед початком концерту присутні ознайомилися з виставкою робіт кращих майстрів декоративно-прикладного мистецтва та народної творчості, яка була розгорнута у фойє.

  

Аматорів сцени та майстрів народного мистецтва привітали голова районної ради Володимир Дзега, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, начальник відділу культури районної державної адміністрації Світлана Орел.

Зокрема, Володимир Дзега відмітив високий організаційно-художній рівень районного огляду-конкурсу, великий творчий потенціал Драбівщини, невмирущість традицій української народної культури, невичерпність джерел народної творчості. Він подякував організаторам та учасникам урочистого дійства і за вагомий внесок у розвиток національної культури, збереження та популяризацію традицій українського народу, активну участь у проведенні районного огляду-конкурсу народної самодіяльної творчості «Таланти твої, Драбівщино» нагородив Почесними грамотами районної ради колектив Криштопівського сільського Будинку культури (директор – ТетянаЗамула), колектив Привітнянського сільського клубу (завідуюча –  Тетяна Черненко) та солістку Степанівського сільського Будинку культури - Галину Кузьменко.

  

А далі почалося святкове дійство. Вихор танців та енергія чарівних українських пісень викликали захоплення. Незабутні враження залишилися від виступів ансамблів народних музик, читців-декламаторів, театральних та хорових колективів.

Звичайно, не могли на такому потужному концерті не згадати про тугу і горе наших українських матерів, що втратили синів-героїв у цей нелегкий для України час: коли солістка  районного Центру культури і дозвілля Ганна Вихор виконувала пісню «Чорна квітка» - зал встав, а у багатьох глядачів на очах з’явилися сльози.

На фоні урочистого оформлення сцени, світлових ефектів та активної підтримки глядачів зала наповнилася атмосферою мистецького свята, сповненого творчого натхнення та емоційного піднесення.

Про великий інтерес до народного мистецтва свідчив заповнений зал, а про успіх концерту – шалені оплески глядачів.

Виконавчий апарат районної ради

  

  

  

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація