З обласної лікарні готуються виписувати всіх пацієнтів

23.03.20

Черкаська інфекційна лікарня розрахована на 100 ліжок, тобто на надання допомоги 100 пацієнтам. Для того, щоб у разі потреби дати можливість надавати допомогу пацієнтам із коронавірусом не тільки в цьому закладі, розроблено спеціальний алгоритм. Про це сказав на пресконференції очільник медичної галузі міста Черкаси Олег Стадник.

– Наприклад, якщо буде більше пацієнтів, то всіх хворих (у яких повітряно-крапельна інфекція і кишкова, тобто не коронавірусна), переводять в Другу міську лікарню. Там зараз 21 пацієнт, в Другій міській. Їх виписують. А пацієнти із звичайними інфекційними хворобами будуть направлені в Другу міську. А Черкаська інфекційна буде виключно на коронавірусних працювати, – сказав Олег Стадник.

У надзвичайних ситуаціях буде задіяна Перша міська і обласна лікарня.

– Щоб ситуація не усугублялася, важливо зупинити контакти між людьми. Щоб не було передачі (а ця передача характерна для звичайної повітряно-крапельної інфекції). Коли люди зрозуміють необхідність карантинних та обмежувальних заходів, тоді ми не будемо мати ускладнень.

На уточнююче запитання, чи вже готуються виписувати з обласної лікарні всіх людей, кого можна виписати, Олег Стадник відповів «Так».

За інформацією інтернет-видання «Прочерк»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація