З нагоди Міжнародного дня інвалідів проведено засідання круглого столу

03.12.15

Третього грудня українське суспільство зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. 

Сьогодні в приміщенні районного громадського об’єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини»  відбулося традиційне засідання «круглого столу» з нагоди цього дня. Участь у засіданні взяли: Т.В.Богославець, заступник голови районної ради, В.В.Лобода, перший заступник голови райдержадміністрації, Н.М.Симоненко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, С.А.Бойко, головний лікар центральної районної лікарні, Т.М.Літвінова, заступник начальника Пенсійного фонду, В.В.Хрущ, начальник управління АПР райдержадміністрації, В.Г.Крокосенко, голова районної ради ветеранів, інваліди – члени ДРГО «Асамблея інвалідів Драбівщини», волонтери.

Під час засідання «круглого столу» голова ДРГО «Асамблея інвалідів Драбівщини» М.Д.Волосина прозвітувала про роботу об’єднання за рік, а також нагородила грамотами та подарунками найактивніших членів організації та переможців Спартакіади, яка проводилася в листопаді та була присвячена Міжнародному дню інвалідів.

Заступник голови районної ради Тетяна Богославець розповіла про роботу, яку проводять органи місцевого самоврядування щодо забезпечення соціального і правового захисту інвалідів у районі, удосконалення підходів щодо участі інвалідів у культурно-масових заходах для самоствердження себе як повноцінного члена суспільства.

За активну громадську позицію, особистий внесок у забезпечення прав людей з обмеженими можливостями та з нагоди Міжнародного дня інвалідів  Грамотою районної  ради  була нагороджена Лідія Іванівна Сошина.

По завершенню заходу М.Д.Волосина подякувала всім присутнім за участь у засіданні«круглого столу» і зауважила,  що робота повинна бути системною і тільки сумісними зусиллями можна зробити життя людей з обмеженими можливостями таким, щоб ніхто з них не відчував себе непотрібним суспільству.

Окрасою проведеного заходу буливиставка робіт декоративно – ужиткового мистецтва та святковий концерт за участю членів громадського об’єднання  «Асамблея інвалідів Драбівщини».

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація