З 1 березня розпочинається прийом робіт на літературно-мистецький конкурс “Роду криниця віща”

02.03.20

Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України, Черкаська обласна організація Національної Спілки художників України спільно з КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» та Черкаським обласним територіальним відділенням Малої академії наук, за підтримки Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації з 1 квітня 2018 року заснували щорічний літературний конкурс «Роду криниця віща» з метою виявлення і підтримки літературно обдарованих учнів і студентської молоді, виховання любові і поваги до свого роду, інтересу до пізнання родинних звичаїв і традицій, любові до рідної землі своїх батьків і пращурів.

Про це у фейсбук повідомляє письменниця, член Національної спілки письменників України Валентина Коваленко.

Цьогоріч літературно-мистецький конкурс оголошується з 1 березня і проводиться у двох секціях: «Літературна творчість» та «Рід і родина – очима юних художників».

Прийом робіт на конкурс закінчується 1 травня. Вручення нагород переможцям відбудеться 15 травня в рамках відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.

Для участі в конкурсі можна надсилати поетичні та прозові твори (вірші, оповідання, новели, есе, казки) і малярські роботи, у яких мистецьки осмислено власне бачення ролі родинної основи у формуванні духовно цілісної особистості, зокрема ролі у цьому процесі батька-матері, діда-баби, пращурів із їхніми родовими моральними законами; проблеми втрати сімейних цінностей тощо.

Мова творів ‒ українська.

Разом із творчими роботами просимо надіслати:

1) Коротку біографічну довідку, вказавши прізвище, ім’я та по батькові автора, рік народження;

2) Домашню адресу, електронну адресу та номер телефону;

3) Назву навчального закладу й курс або клас;

4) Перелік раніше опублікованих творів (якщо є такі);

5) Інформацію про відвідування літературних гуртків, мистецьких шкіл, а також прізвище, ім’я та по-батькові їхніх керівників;

6) Інформацію подавати в електронному вигляді на адресу: trunok.kovalenko@ukr.net (із зазначенням: «Конкурс «Роду криниця віща»).

Переможці отримають дипломи, грамоти, пам’ятні подарунки. Кращі твори будуть надруковані в часописі Черкаської НСПУ «Холодний Яр» та видані окремою збіркою, проілюстрованою кращими роботами юних художників.

Телефони для довідок: 0964999600, (0472) 377354.

Конкурсна комісія

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація