Які дороги відремонтують у Черкасах та області у 2019-му

12.04.19

За даними «Укравтодору», дороги у Черкаській області – одні з найгірших в Україні. Їхня протяжність – більше 6 тисяч кілометрів. Більше двох третин черкаських доріг потребують ремонту. Але у 2019-му відремонтують лише 6% з них. За словами начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислава Демиденка, на поточний ремонт шляхів виділили більше 700 мільйонів гривень.

Його вже розпочали 15-го березня. До 1 травня САД проведе ямковий ремонт на дорогах міжнародного значення. Потім візьметься за регіональні дороги. На капітальний ремонт черкаських доріг цього року чекати не варто. На це немає грошей.

Які дороги відремонтують у Черкаській області

Насамперед у Службі автомобільних доріг збираються відремонтувати дорогу Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань. На неї цьогоріч виділили майже половину всього бюджету – 300 мільйонів гривень. Ці гроші підуть на поточний середній ремонт таких відрізків дороги:

Залізничний переїзд поблизу села Сигнаївка Шполянського району. Протяжність: 2 км. Очікувана вартість: 37 мільйонів гривень

Село Гусакове Звенигородського району. Протяжність: 7 км. Очікувана вартість: 156 мільйонів гривень

Село Доброводи Уманського району. Протяжність: 2 км. Вартість: 48 мільйонів гривень

Село Гереженівка Уманського району. Протяжність: 5 км. Очікувана вартість: 98 мільйонів гривень.

Об’їзд Шполи. Протяжність: 5 км. Вартість: 32 мільйони гривень.

Декілька сотень мільйонів гривень витратять і на дорогу М-05 Київ-Одеса від кордону з Київською областю до Жашкова в напрямку Умані. Цього року проведуть як поточний середній ремонт окремих ділянок, так і ямковий ремонт уздовж всієї дороги, яка проходить через нашу область.

Також у цьому році відремонтують:

– дорогу біля села Геронимівка Черкаського району – Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук. Протяжність: 2 кілометри.

– Об’їзд Золотоноші – Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-МаріупольПротяжність: 5 км.

Дрібний ремонт. Де в Черкаській області залатають ями

За інформацією Служби автомобільних доріг у Черкаській області, з початку 2019-го року підрядники залатали майже 15 тисяч квадратних метрів ям:

Ями обіцяють полатати на всіх магістралях, що проходять через Черкаську область. Фото САДу в Черкаській області

Протягом року обіцяють залатати такі відрізки доріг:

Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця-Лубни. Протяжність: 29 км. 

Софіївка-Драбів. Протяжність: 19 км.

Канів-Ліпляве-Прохорівка-Домантове. Протяжність: 25 км. 

Відрізок дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь: від кордону Черкаської області з боку Дніпропетровська до Золотоноші. Протяжність: 50 км.

Частина карти Черкаської області, на якій позначені ділянки ремонту доріг у 2019-му році. Зелений колір – поточний середній ремонт. Червоний – поточний дрібний ремонт. Синій – поточний дрібний ремонт, який проводять уже зараз.

Між селами Лисянського району: Шестеринці протяжністю 4 км та Хижинці-Журжинціпротяжністю 3 км.

Жашків-Корсунь-Шевченківський-Мошни.  Протяжність: 23 км.

Дорога Київ-Знам’янка у Смілянському районі. Протяжність: 30 км.

Увесь відрізок дороги М-05 Київ-Одеса, який проходить Черкаською областю. Протяжність: 94 км.

Три відрізки дороги від Звенигородки до Тального. Протяжність: 30 км.

Відрізок дороги Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка: від Звенигородки до Лисянки. Протяжність: 25 км.

Частина карти Черкаської області, на якій позначені ділянки ремонту доріг у 2019-му році

Які дороги відремонтують у Черкасах

На ремонт доріг у Черкасах витратять вдвічі менше, ніж в області – більше 300 мільйонів гривень77 мільйонів гривень – поточний ремонт, 245 мільйонів – капітальний ремонт. Ці гроші підуть на ремонт та розробку проектів 18 вулиць.

Вулиця Героїв Дніпра та бульвар Т. Шевченка – перехідні об’єкти з минулого року. На них депутати міської ради уже виділили гроші у повному обсязі. Ввести в експлуатацію дороги мають у цьому році.

Будують дорогу на Героїв Дніпра, що на Митниці, в три черги. Першу чергу – від Сержанта Жужоми до Хмельницького, вже звели. На другій черзі – від Хмельницького до Смірнова, залишилося нанести розмітку та дорожні знаки. Третя черга – від Смірнова до Козацької.  Там залишилося облаштувати тротуари, велодоріжки, під’їзди у двори.  Ремонт вулиці у 2019-му обійдеться  в 25,6 мільйона гривень. Всього вартість капітального ремонту вулиці – 109 мільйонів гривень.

Бульвар Шевченка ремонтують у п’ять етапів. У цьому році на ремонт спрямували 55 мільйонів гривень. Повна вартість ремонту бульвару Шевченка – 142 мільйони гривень. Роботи на усіх чергах виконані нерівномірно, адже розпочинали ремонт у різний час. На першій черзі – від Лазарєва до Небесної Сотні – залишилося облаштувати кишені для заїзду громадського транспорту на зупинках й облаштувати тротуари. А на четвертій – від Різдвяної до Добровольського та п’ятій – від Університетської до Можайського – лише почали  укладати асфальтобетон.

У травні розпочнуть ремонтувати дві вулиці: Надпільну (від Чорновола до Пацаєва) та Благовісну (від Чорновола до Добровольського). Проектна документація готова. Зараз на торгах визначають підрядника. Ремонт частини Надпільної обійдеться у 59 мільйонів гривеньчастина Благовісної – у 41 мільйон гривень.

Проект капітального ремонту Сумгаїтської проходить комплексну державну експертизу. Аби його реалізувати, треба більше, ніж 140 мільйонів гривень. Місто виділило на це 35 мільйонів. Частину грошей Черкаси проситимуть у держави.  Ремонтуватимуть вулицю у дві черги: від 30-річчя Перемоги до Корольова і від Корольова до Одеської. Вздовж всієї дороги планують встановити відбійник – роздільний паркан між смугами руху авто, а також облаштувати велодоріжку, тротуари, встановити нове освітлення.

18 мільйонів виділили на капітальний ремонт вулиці Чехова між Нижньою Горовою та Гетьмана Сагайдачного.

За 3 мільйони відремонтують вулицю Гагаріна від парку «Сосновий бір» до узвозу Франка.

2,2 мільйона виділили на ремонт Першотравневої.

По 1,5 мільйона – на ремонт Симиренківської між Чигиринською та Гетьмана Сагайдачного та Нарбутівської між Іллєнка та Різдвяною.

За інформацією https://hromadske.ck.ua

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація