Вшанували пам`ять жертв голодомору 1932 - 1933 років

22.11.18

У переддень 85-х роковин голодомору 1932- 1933 років на Драбівщині проведено пам’ятні заходи. Зокрема, районний захід - мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів «Землі моєї ревний біль і жаль» відбувся у селі Перервинці, участь у якому взяли представники районної влади - голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови райдержадміністрації Людмила Рудик, сільський голова Петро Івко, історик-краєзнавець Віктор Козоріз, учні загальноосвітньої школи та громада села. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляків, котрі загинули від штучно організованого тоталітарним режимом голоду, та поклали квіти до пам’ятного знаку.

  

У своїх виступах керівники районної влади дякували усім, хто прийшов віддати данину пам`яті безневинно померлих від голоду та закликали зробити все, аби пам’ять про них завжди була живою для  нинішніх і прийдешніх поколінь.

Керівники зазначили, що результатом голодомору стали не лише мільйони вбитих і опустілі українські домівки, але й спустошені душі тих, хто пережив роки геноциду: «Про це складно говорити, це страшно слухати. Але, знаючи правду про наше минуле, ми краще пізнаємо себе, глибше зрозуміємо нинішні проблеми і запам’ятаємо уроки історії, які не повинні повторитися знову».

  

Цього ж дня Володимир Дзега та Людмила Рудик взяли участь у меморіальних заходах у Митлашівці.

У селах Безпальче та Жорнокльови біля пам’ятних знаків жертвам голодомору за участю заступника голови районної ради Тетяни Богославець, керівника апарату райдержадміністрації Ірини Поляниці, начальника відділу освіти райдержадміністрації Тамари Рудченко, сільських голів, учнівської молоді та громадськості сіл відбулися мітинги-реквієми «Свіча народу», покладання квітів і вінків до пам’ятних знаків та панахида за загиблими у церкві Петра і Павла (с. Жорнокльови).

  

За інформацією Драбівської райдержадміністрації

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація