Вшанували кращих аграріїв району

18.11.16

Напередодні Дня працівників сільського господарства у районному Центрі культури і дозвілля відбулася урочисті заходиз нагоди професійного свята.

Зі словами вітання до присутніх звернувся голова районної ради Володимир Дзега. Він відзначив людей, які внесли вагомий вклад у розвиток сільського господарства району, та подякував за  збереження і примноження традицій рідного села, самовіддану працю, за волонтерську благодійну діяльність по забезпеченню продуктами харчування учасників антитерористичної операції на Сході України.

«Святкування Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! А ще - це своєрідний підсумок напруженого, сповненого клопотами хліборобського року. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, почасти непередбачуваних ситуацій. Відомо, як нелегко нині працювати на землі, тому що у непростих умовах сьогодення, окрім професіоналізму, працьовитості та самовіддачі, вам, шановні аграрії, доводиться ефективно застосовувати і комерційний талант, і ділову ініціативу, і основи сучасного менеджменту, аби долати найбільші перепони та найскладніші умови ринку», - сказав Володимир Дзега.

Концерну програму присутнім подарував ансамбль народної музики «Росава» під керівництвом Заслуженого артиста України Миколи Петрини.

Виконавчий апарат районної ради

  

  

Дивитися фоторепортаж

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація