Воля громади вирішує все

17.09.18

У лютому 2015 року був ухвалений Закон «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,який дав старт черговій адміністративно-територіальній реформі. Всі попередні спроби її проведення були невдалими. Можливо, через те, що українці традиційно не довіряють всім ініціативам, що надходять від вищих органів державної влади.                                                                                         

Нинішня реформа відрізняється від попередніх тим, що вона має опиратися на ініціативу «знизу», тобто вибору громади.

Втім, ще далеко не всі громадяни правильно розуміють суть цієї реформи. Повсякденні турботи, господарство не дають людям повністю усвідомити її політичні, соціально-економічні та правові наслідки. Закон «Про ОТГ» розрахований, передусім, на юридично підготовлених та соціально активних громадян, здатних до самоорганізації. Але, на жаль, на селі таких людей мало.

Правом на самовизначення щодо добровільного об’єднання територіальних громад скористалися жителі сіл Левченкове та Тополі, які 8 та 29 серпня 2018 року в ході громадських обговорень більшістю голосів підтримали пропозицію і дали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад смт Драбів, сіл Левченкове, Тополі Левченківської сільської ради в Драбівську об’єднану територіальну громаду з центром у Драбові. Також було обрано представників від сіл Левченкове та Тополі до складу спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.                                                                                       

Як бачите, воля громади вирішує все. А в жителів сіл Левченкове та Тополі воля є. Є прагнення жити краще. Бо ми того варті.

Ініціативна група сіл Левченкове та Тополі

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація