Волонтери відвідали захисників-земляків в зоні військових дій

08.01.20

Напередодні Різдвяних свят волонтерська група в складі О.Каюка, В.Дзеги, В.Осадчого, М.Гриценка відправилися в зону військових дій до захисників-земляків.

Поїздка відбулася завдяки активній участі жителів Драбівщини, зокрема: Кантакузівської сільської ради та Кантакузівського НВК, Драбівського НВК, Демківської сільської ради та Демківської ЗОШ, Свічківської сільської ради та Свічківського НВК, Білоусівської сільської ради та Білоусівського НВК, Митлашівської сільської ради та Митлашівського НВК, Степанівської сільської ради та Степанівської ЗОШ, Шрамківської сільської ради та Шрамківської ЗОШ, Мойсівської сільської ради, Погребської сільської ради та Погребської ЗОШ, Золотоношківської сільської ради та Золотоношківської ЗОШ, Драбівської районної ради, Михайлівської сільської ради та Зорівської сільської ради. Саме жителі цих громад передали волонтерами домашню консервацію, засоби особистої гігієни, предмети побутової хімії, домашню випічку, сувенірну продукцію, листівки.

Депутати районної Оробченко О.В. і Шинкаренко В.А. надали нашим захисникам сало і м'ясо.

Допомогли з пальним для поїздки на Схід підприємці Грицаченко О.М., Тупіцький С.А., Шинкаренко В.А., Чабан М.Г., Чугуєвець В.С.

Не залишились осторонь і приватні підприємці: Запорожець В., який подарував нашим хлопцям телевізор, Куць А., Огреба В., Шурубура П., Пузик А., за сприяння яких було закуплені необхідні речі для захисників. Допомогли з коштами на придбання ліків, одягу Троцька В., Петренко О., Яровенко Р., Касян В., Просяник В.

Щиро дякуємо всім волонтерам Драбівщини за участь і допомогу в організації волонтерської поїздки.

  

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація