Володимир Дзега зустрівся із освітянами району та привітав їх із прийдешніми новорічними святами

27.12.18

Сьогодні голова районної ради Володимир Дзега зустрівся із освітянами району та привітав їх із прийдешніми новорічними святами.

Звертаючись до вчителів та вихователів, він сказав: «Для мене велика честь бути присутнім сьогодні тут разом із вами. Тому що вам ми довіряємо найдорожче - наших дітей, а отже і майбутнє нашої країни! Адже ви не тільки навчаєте їх новому, а й викладаєте їм уроки мудрості, які визначають їх цінності та життєвий шлях».

Також Володимир Дмитрович зазначив, що освітянські питання завжди були і залишаються пріоритетними для районної влади. Адже за останні роки матеріальна база змінилася дуже кардинально, закупали нове обладнання, придбано технічні засоби, які допомагають здійснювати навчально-виховний процес цікавим і результативним, виконано низку енергозберігаючих заходів, створюються комфортні умови сучасної школи.

Користуючись нагодою, він привітав всіх присутніх із прийдешніми святами - Новим роком та Різдвом Христовим. Побажав нових та цікавих проектів, позитивних трансформацій, енергії та підтримки з боку дітей, батьків, колег і зазначив, що, в свою чергу, на підтримку районної ради вони завжди можуть розраховувати.

«Разом ми зможемо багато чого. Наша сила - в єдності та розвитку. Благополуччя кожному з вас і міцного здоров'я вашим родинам», - додав голова районної ради.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація