Володимир Дзега: «Жоден ветеран не залишиться поза увагою районної влади»

08.05.14

     Сьогодні, в переддень відзначення Дня Перемоги, голова районної ради Володимир Дзега та голова районної державної адміністрації Сергій Поволоцький в Драбівській центральній районній лікарні відвідали інваліда Великої Вітчизняної війни І групи Миколу Пилиповича Лебідя.

       На долю цього чоловіка  випало чимало випробувань. У 1943 році був призваний в армію. Після військового навчання  в м. Саратові у 1944 році був відправлений на фронт. Одержав поранення. Нагороджений орденом Великої Вітчизняної війни та медаллю «За звільнення Одеси». З квітня 1944 року служив в запасному полку № 188. У 1945 році при взятті Берліна нагороджений орденом Слави ІІІ ступеня та орденом Червоної Зірки. До 1949 року проходив військову службу. З 1950 року працював заступником директора Драбівського маслозаводу.

      Керівники подякували ветерану за ратний подвиг і самопожертву та  побажали міцного здоров'я, ще довгих років життя, миру, добра.

      Голова районної ради Володимир Дзега у розмові з Миколою Пилиповичем наголосив, що у ці святкові дні жоден із ветеранів Великої Вітчизняної війни не залишиться поза увагою влади району. У кожному населеному пункті проходять різноманітні заходи, спрямовані на підтримку, надання необхідної допомоги та вшанування кожного нашого ветерана.

      Цього ж дня керівник районного самоврядного органу привітав із світлим, всенародним святом ветеранів Великої Вітчизняної війни - Миколу Прокоповича Ткаченка, жителя села Павлівщина та Олену Михайлівну Сулятицьку,  жительку села Рождественське.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація