Володимир Дзега здійснив робочу поїздку в Безбородьки та Бирлівку

05.03.20

Сьогодні голова районної ради Володимир Дзега здійснив робочу поїздку в Безбородьки, де відбулися загальні збори жителів села.

У зборах також взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Хрущ, депутат районної ради Віктор Чугуївець, делегації Великохутірської та Плешканівської об'єднаних територіальних громад.

Згідно порядку денного розпочала роботу сільський голова Катерина Горонович, яка прозвітувала про роботу сільської ради та депутатського корпусу у 2019 році, озвучила план соціально-економічного розвитку населеного пункту у поточному році.

Голова районної ради розказав присутнім про реформу децентралізації та повідомив, що  згідно проекту перспективного плану формування громад Черкаської області Безбородьки об’єднаються з Великохутірською ОТГ.

Також Володимир Дзега дав відповіді на питання, які турбують місцевих жителів, а Віктор Чугуївець прозвітував про депутатську діяльність.

  

Опісля голова районної ради відвідав чергову сесію Бирлівської сільської ради, на яку також був запрошений депутат районної ради та директор Бирлівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Михайло Хараборін.

Всі питання, які підіймались на сесії, мали позитивні рішення.

Окрім цього обговорили проблеми, що хвилюють бирлівчан.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація