Володимир Дзега взяв участь у засіданні регіонального відділення УАРОР

28.03.19

25 березня 2019 року Володимир Дзега взяв участь у засіданні Черкаського регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад, що пройшла на базі Уманської центральної районної лікарні.

Засідання провів перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко. У роботі також взяли участь голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Вельбівець, народний депутат України Антон Яценко, голови районних рад – члени регіонального відділення УАРОР, представники бізнесу та медичні працівники.

Головним питанням обговорення й обміну досвідом стала медична реформа в Україні та шляхи реалізації стратегічних проектів щодо поліпшення матеріально-технічного і кадрового забезпечення розвитку галузі. Під час обговорення члени регіонального відділення УАРОРобговорили головні напрямки розвитку області, зокрема, закцентувавши увагу на розвитку районів та галузі охорони здоров’я: фінансуванні, забезпеченні первинної ланки сімейної медицини, пріоритетах бюджетування вторинного рівня надання допомоги, оснащення медичним обладнанням й укомплектування кадрами медичних закладів.

Наприкінці засідання голова ОДА Олександр Вельбівець та перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко виконали дві приємні місії – привітали голову Уманської районної ради Оксану Супрунець із ювілейним днем народженням та вручили Почесну грамоту облдержадміністрації і обласної ради, а також – вручили сертифікат та ключі від службової квартири молодому лікарю Уманської ЦРЛ.

Під час перебування в Уманській ЦРЛ присутні, на запрошення медиків, оглянули оновлені палати лікарні, що були відремонтовані та оснащені з ініціативи й за підтримки місцевих товаровиробників і народного депутата.

  

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація