Володимир Дзега взяв участь у загальних зборах Мойсівської громади

28.02.20

Сьогодні, 28 лютого 2020 року, голова районної ради Володимир Дзега разом із головою районної державної адміністрації Віктором Хрущем взяв участь у загальних зборах жителів села Мойсівки.

Відкрила збори сільський голова Світлана Щербина, котра прозвітувала про роботу сільської ради за минулий рік. Вона приділила увагу статистичним даним, акцентуючи на демографічній ситуації населеного пункту, розказала про основні здобутки та завдання, над якими працюють органи самоврядування.

Грунтовний звіт сільського голови про проведену роботу сприйняли в цілому позитивно.

Голова районної ради охарактеризував перебіг основних реформ, дав відповіді на запитання мойсівчан, зокрема ті, що стосуються перспективи соціально-економічного розвитку району та проблем села в умовах децентралізації.

Також на схід села були запрошені представник СТОВ «Придніпровський край» Максим Супрун, директор ТОВ « ЮММІ ФРУТС» Антон Громов, юрист ТОВ « ЮММІ ФРУТС» Світлана Сєркова, депутати районної ради – Василь Судді та Ганна Заїка.

Відповідно до порядку денного зборів заслухано звіти про депутатську діяльність, про що проінформували депутати районної ради Василь Суддя та Ганна Заїка.

Представник земельного відділу ТОВ «Придніпровський край» Максим Супрун довів до відома, що у планах компанії у 2020 році підписати додаткові угоди на збільшення орендної ставки оплати за пай до 12%. Директор ТОВ « ЮММІ ФРУТС» Антон Громов інформував жителів про роботу компанії, плани і види розрахунків за паї.

Приємно, щобільшість із присутніх жителів села переймаються долею своєї малої батьківщини.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація