Володимир Дзега взяв участь у відзначені обдарованих учнів Драбівщини

23.06.20

Сьогодні, 23 червня, голова районної ради Володимир дзега взяв участь засіданні колегії відділу освіти райдержадміністрації, яка відбулася у великому залі Будинку рад під головуванням начальника відділу освіти Валентини Шевчук.

Розгляду питання про підсумки роботи з обдарованими учнями передувало вручення сертифікатів на отримання районної щомісячної стипендії призерами та переможцями обласного етапу олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. 

Пісенний подарунок отримали талановиті учні від учасників вокального ансамблю «Нова хвиля» районного Будинку дитячої творчості.

  

З теплими словами вітань до учасників урочистого заходу звернулися очільники району: Володимир Дзега - голова районної ради, Віктор Хрущ - голова райдержадміністрації та Василь Хмара - Драбівський селищний голова, які вручили сертифікати та відзнаки "Відмінник Захисту Вітчизни".

Потім у ході роботи члени колегії розглянуто питання про підсумки роботи з обдарованими учнями району; про забезпечення прозорості, інформаційної відкритості та доступу до інформації на веб-сайтах закладів загальної середньої освіти та про ефективне та цільове використання бюджетних коштів.

За результатами засідання колегії прийнято відповідні рішення.

  

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація