Володимир Дзега взяв участь у сході Демківської громади

21.03.19

Згідно чинного законодавства очільники територіальних громад продовжують звітуватися перед своїми виборцями про проведену впродовж року роботу, аналізуючи усі досягнення та недопрацювання за цей період і визначають перспективні  плани розвитку населеного пункту на наступний рік.

20 березня 20019 року відбулися загальні збори Демківської громади, в яких взяв участь голова районної ради Володимир Дзега. На збори також були запрошені депутат районної ради Василь Мусієнко, директор ТОВ «Атлантік Фармз ІІ» Олександр Коваленко, керівники фермерських господарств «Опал» і Шевчук.

Жителі Демок і Ново-Миколаївки взяли активну участь у сході, адже присутніх було близько ста осіб.

Розпочали роботу зібрання з опрацювання звіту очільника Демківської сільської ради Олени Низенко про проведену роботу та визначення пріоритетних завдань на 2019 рік, серед яких: ремонт дороги по вул. Центральній, придбання автомобіля для забезпечення медичних потреб.

Також прозвітувалися перед орендодавцями керівники сільськогосподарських підприємств та голова первинної ветеранської організації.  

У ході обговорення піднімалися питання розвитку тваринництва, створення комунального підприємства для виконання робіт по благоустрою і утриманню територій, які знаходяться в адмінмежах сільської ради, збільшення кількості приміських автобусних рейсів.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація