Володимир Дзега взяв участь у роботі Нової Української Платформи євроатлантичної інтеграції

03.04.18

Курс на євроатлантичну інтеграцію, що означає підготовку до членства в НАТО,  – це не лише політика та економіка, це також підтримка бойового духу воїнів і суспільства. І в політиці, і у морально-психологічному стані воїнів мистецтво відіграє важливу роль. У країнах НАТО відомі музиканти і митці зустрічаються з бійцями: дехто їздить по базах, а дехто виступає у зонах миротворчих операцій. Як це роблять учасники Мистецького спецназу. Це потрібно країні і Армії. Це потрібно людям. Тому Нова українська платформа євроатлантичної інтеграції почала формувати наряд сил для роботи в тих тилах, де вже давно добре окопалися ольгінські тролі.

2 квітня 2018 року голова районної ради Володимир Дзега у складі «Мистецького спецназу», керівником якого є Зоя Ружин, представниками Інституту політичного управління, який виконує функції секретаріату Нової української платформи євроатлантичної інтеграції (НУП НАТО), в студії ТБ-7 зустрілися з начальником відділу співробітництва з міжнародними організаціями Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України полковником Петром Канана.

На телеплатформі вони обговорили процес набуття нашою державою членства в Організації Північноатлантичного договору (як це визначено у Законі України від 8.6.2017 р. № 2091-VIII) шляхом об’єднання діячів культури і мистецтва, громадських організацій, фахівців у галузі національної безпеки, фахівців Міноборони та інших державних інституцій у фахові експертні спільноти навколо дискусії щодо національних інтересів та загроз національним інтересам у процесі євроатлантичної інтеграції.

Дивитися трансляцію.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація