Володимир Дзега взяв участь у роботі колегії райдержадміністрації

20.02.18

Сьогодні, 20 лютого, за участю голови районної ради Володимира Дзеги відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. Зібрання пройшло у великій залі засідань Будинку рад.

У засіданні взяли участь члени колегії, селищний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного першим звучало питання про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району, виконання бюджету району за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік.

Потім учасники колегії обговорили план заходів на 2018 рік щодо виконання Програми розвитку закладів вторинної медичної допомоги в Драбівському районі на 2018 – 2020 роки.

У ході роботи проаналізували стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, рішень обласної та районної державних адміністрацій органами виконавчої влади та місцевого самоврядування у 2017 році та стан розвитку архівної справи у районі.

На завершення учасники колегії розглянули питання про організацію роботи з персоналом в апараті, структурних підрозділах районної державної адміністрації та дотримання законодавства про державну службу.

За підсумками колегії районної державної адміністрації дані відповідні доручення.

          Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація