Володимир Дзега взяв участь у нараді з головами районних рад

25.01.17

24 січня 2017 року голова Драбівської районної ради Володимир Дзега взяв участь у нараді з головами районних рад, яку провів голова обласної ради Одександр Вельбівець.

Під час наради було розглянуто ряд важливих питань. Учасники, зокрема, обговорили напрямки щодо висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування. З цього питання заслухали редактора газети «Черкаський край» Тетяну Калиновську. Вона звернула увагу голів районних рад на питання роздержавлення друкованих засобів масової інформації, в тому числі і газети «Черкаський край». Водночас, Тетяна Калиновська зауважила, що хоча редакція газети реформується, проте редакційна політика залишається незмінною: вона й надалі планує оприлюднювати офіційну інформацію та інформувати населення про діяльність всіх гілок влади на Черкащині. Враховуючи новації в законодавстві, редакція перейшла на договірні умови співпраці з обласною адміністрацією, обласною радою, місцевою владою (самоврядування), депутатами обласної та інших рад, господарниками. Тобто, газета зберігає усталені традиції і готова й надалі співпрацювати в інтересах жителів області. 

Також присутні обговорили інформацію голови Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста Івана Гретченка, який наголосив, що в умовах зростання тарифів на комунальні послуги, зростання цін на товари і продукти, збільшується число жителів, які потребують більшої уваги та догляду. На жаль, число соціальних працівників останніми роками через різні причини було скорочено. Товариство Червоного Хреста має певні можливості для надання допомоги немічним і хворим громадянам, а тому закликав більше уваги приділити співпраці з представниками Товариства на місцях.

В ході наради обговорено стан функціонування і збереження базової мережі закладів культури в області.

На нараді присутнім було презентовано унікальну монографію «Сільська фотографія Середньої Наддніпрянщини кінця ХІХ-ХХ ст.», автором якої є народний художник України, видавець, лауреат Національної премії імені Т.Г.Шевченка Микола Бабак. 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація