Володимир Дзега висловив слова шани і вдячності матерям - жителям Остапівки і Степанівки

11.05.19

Кожної другої неділі травня в нашій країні відзначається одне із найбільш зворушливих свят – День матері.

У цей день ми вшановуємо найдорожчих людей, які найбільше дбають про нас, дякуємо їм за турботу, любов та недоспані ночі. Усе найкраще на землі освячується любов'ю і милосердям, мудрістю і ніжністю, терпінням і всепрощенням матері.

У переддень свята в населених пунктах району відбулися урочисті заходи вшанування матерів.

Привітати з цим святом матерів – жителів Остапівки і Степанівки завітав голова районної ради Володимир Дзега. Він побажав кожній матері добра, благополуччя, злагоди, довголіття та мирного неба над Україною.

  

- Найперше і найосновніше покликання Матері – народити і виховати дітей. Знаю, що зараз це нелегке завдання, адже, крім ласки, тепла, уваги, щирого слова, діти хочуть добре харчуватися, одягатися. Безперечно, тих мізерних коштів, що виділяються державою недостатньо,тому кожен будує свій сімейний бюджет, виходячи з реальних можливостей, кожен має свої способи виживання. Низько схиляємо перед вами голови за вашу справді надзвичайно тяжку і відповідальну працю, за виховання майбутнього покоління, - сказав Володимир Дмитрович.

Концерт аматорів художньої самодіяльності зі Степанівки під керівництвом Заслуженого працівника культури України Миколи Коршака був чудовим продовженням офіційного віншування жінок-матерів.

  

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація