Володимир Дзега відвідав жителів Великохутірського відділення територіального центру

01.10.19

Другий місяць осені починається з особливої дати: 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні - це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. 

Сьогодні голова районної ради Володимир Дзега разом із заступником голови райдержадміністрації Людмилою Рудик та головою районної організації ветеранів Валентиною Крокосенко побували у відділенні денного перебування  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Драбівського району у Великому Хуторі та поспілкувалися із ветеранами.

Привітати своїх земляків, які проживають ТЦСО, прибули також Бирлівський сільський голова Володимир Тарасенко та працівник Великохутірської ОТГ Валентина Перетятько.

Вони поспілкувалися з підопічними установи і поздоровили їх з Міжнародним днем людей похилого віку.

Володимир Дзега зазначив, що найголовніший обов'язок районної влади полягає у турботі про здоров'я і матеріальне благополуччя літніх людей, повнішому задоволенні їхніх потреб, оточенні їх повагою і турботою. Він побажав всім присутнім міцного здоров'я, довгих років життя, оптимізму, миру та добра.

У святковий день кожен житель відділення отримав подарунки від гостей і пісенні вітання від творчих колективів «Надвечір’я» (с. Великий  Хутір) і «Берегиня» (с. Бирлівка).

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація