Володимир Дзега відвідав Шрамківську амбулаторію загальної практики сімейної медицини

30.06.20

26 червня 2020 року голова районної ради Володимир Дзега відвідав Шрамківську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, де зустрівся з працівниками установи.

Головний лікар поінформував голову районної ради про діяльність амбулаторії, проблеми, стан підготовки до впровадження медичної реформи. Після огляду приміщень закладу охорони здоров'я обговорено питання практичної реалізації Закону України про сільську медицину, який має за мету підвищення доступності та якості медичного обслуговування на рівні первинної медичної допомоги в сільській місцевості, здійснення фахового консультування лікарем за місцем проживання людини з допомогою засобів телемедицини. А ще передбачає укомплектування сільських закладів охорони здоров'я необхідним обладнанням і лікарськими засобами для надання первинної медичної допомоги.

Володимир Дзега повідомив про те, що 19 червня на сесії районної ради виділено кошти на придбання принтера для потреб Шрамківської амбулаторії, також планується закупівля телемедичного обладнання.

Користуючись нагодою, Володимир Дмитрович особисто привітав весь колектив амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Шрамківки з професійним святом, яке нещодавно відзначалося, та за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я вручив Почесну грамоту обласної ради Валентині Чернишовій – лікарю-терапевту АЗПСМ.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація