Володимир Дзега та Тетяна Богославець взяли участь у роботі колегії райдержадміністрації

22.10.18

Сьогодні, 22 жовтня, відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, сільських, селищного голів.

У роботі колегії взяли участь голова районної ради Володимир Дзега та його заступник – Тетяна Богославець.

Під час засідання розглянуто три важливих питання розвитку району.

Про підсумки економічного, соціального та культурного розвитку району, виконання  бюджету району за 9 місяців 2018 року проінформували начальник відділу містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Дмитро Швидкий і начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Близнюк.

Зокрема, вони зазначили, що за 9 місяців 2018 року забезпечено позитивну динаміку обсягів реалізації промислової продукції (114,1 відсотка до відповідного показника минулого року), своєчасне проведення комплексу польових робіт. На 102 % нарощено чисельність поголів’я великої рогатої худоби, корів (111,2 %) до відповідного показника минулого року та початку 2018 року. Позитивні зрушення в галузях виробничої сфери сприяли виконанню планових показників бюджету.

Протягом звітного періоду до бюджету району мобілізовано власних та закріплених доходів в сумі 105,0 млн. грн., що на 8,7 млн. грн. більше  планових  призначень дев’яти місяців,  виконання  становить 109 %.

Районний бюджет за звітний період виконано на 106,7%, (що більше на 3109,6 тис. грн. планових призначень). Забезпечено своєчасність і повноту розрахунків по заробітній платі працівникам бюджетної сфери та енергоносіях.                             

Середньомісячний рівень заробітної плати до відповідного періоду минулого  року зріс на 20 відсотків, становить 7339 грн.

Проте, аналіз виконання показників Програми економічного, соціального та культурного розвитку Драбівського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 16.02.2018 № 24-2/VIІ, свідчить про недостатню ефективність роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, виконавчих комітетів сільських та селищної рад щодо вирішення актуальних  проблем соціально-економічного розвитку району, зростання добробуту населення. Так, допущено зменшення чисельності поголів’я свиней до відповідного періоду минулого року та до початку 2018 року. Недостатнім залишається розвиток сільськогосподарських кооперативів, стан транспортного обслуговування населення, рівень динаміки об’єднавчих процесів.

Далі завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Криворот розповіла про стан розвитку сфери  фізичної культури і спорту в районі.

На завершення Золотоношківський сільський голова Олександр Харченко доповів про роботу виконавчого комітету Золотоношківської сільської ради щодо реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади.

З усіх розглянутих питань прийнято рішення та дано відповідні доручення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація