Володимир Дзега провів нараду з очільниками громад Драбівщини

17.01.20

Сьогодні, 17 січня 2020 року, в великій залі Будинку рад голова районної ради Володимир Дзега провів нараду з головами сільських рад та ОТГ району.

У роботі зібрання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода, начальник Золотоніського  управління Головного управління ДПС у Черкаській області Юрій Байбуз, керівники комунальних закладів району, представники засобів масової інформації.

Спершу учасники наради заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Марини Сіпко про залучення субвенцій місцевих бюджетів у 2020 році на фінансування установ бюджетної сфери  району та заходи щодо наповнення місцевих бюджетів, економічного та раціонального використання бюджетних коштів, посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2020 рік у Драбівському районі. 

  

Потім про стан наповнення місцевих бюджетів та погашення податкової заборгованості по платежах до місцевих бюджетів розповів Юрій Байбуз - начальник Золотоніського управління Головного управління ДПС у Черкаській області.

Далі про роботу комунальних підприємств Драбівської районної ради за 2019 рік та план на 2020 рік проінформували директор КНП «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик, головний лікар КНП «Драбівська центральна районна лікарня» Світлана Бойко та директор дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни» Василь Моісєєв.

Опісля про ситуацію на ринку праці та зайнятості населення району розповів директор Драбівської районної філії обласного центру зайнятості Валерій Хабло.

Про порядок передачі документів до архівного відділу  на державне зберігання та упорядкування у 2020 році розказала Оксана Скопич - начальник архівного відділу райдержадміністрації.

На завершення завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадмістрації Руслан Яненко доповів про організацію та проведення спеціальних  об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на підприємствах, установах та організаціях району.

За підсумками наради прийнято відповідні доручення.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація